!-- Facebook Pixel Code -->

VELİLERİMİZDEN

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2753″ img_size=”350×326″ alignment=”center”][vc_column_text]

 

Yeni açılan bir okul olmasına ragmen gerek özverili çalışanlar gerekse mevcut binanın çocuklarımiza sağlamıs oldugu imkanlar sayesinde çogu eski kurumdan cok daha ön plana cıkıyor. Hem eğiten hem ögreten hem de eglendiren aktivitelerle gözümüz arkada kalmadan cocuklarimizi emanet edebiliyoruz. Tesekkur ederiz.

E.K.

Gerek konumu, gerek öğretmen kadrosu ile gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Bahçedeki sky ile çocuklara hayvan sevgisinin fiili bir şekilde aşılanması okulu tercih etme sebeplerimden. Teşekkürler bilge anaokulu.

U.A.

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekleyici bir eğitim öğretim anlayışına sahip okulda, çocuklar için sıcak bir ortam oluşturulmuş. Biz çok sevdik.

A.E.

Yeni açılan bir okul olmasına rağmen biz çok sevdik çok güzel anlaştık. Her şey çocuklarımızın mutluluguysa bu kurumda mutlular. Oyun grubuyla başladık inş devamida gelecek. Ortamı bulunduğu yer binası çok güzel.

P.Z.

Fırsat verilirse çocukların neleri başarabileceğini gösteren bir okul. 0-6 yaş döneminin kişiliğin oluştuğu ve beyin gelişiminin bir yetişkine göre çok hızlı olduğu bir dönemde olduğunu düşünürsek çocuğumu kesinlikle göndermek isteyeceğim bir kurum. Resimden müziğe, oyundan eğitici aktivitelere çocuğun kendi deneyimlediği pek çok önemsediğim içeriğe sahip. Kesinlikle tavsiye ederim.

M.Ç.

Merkezi konumda bulunan ,alanında uzman ve çocuk canlısı eğiticimlerle hizmet veren,güleryüzlü,sevecen,sıcak kanlı ve çözüm odaklı ,işini sahiplenen işletmecisiyle Bilge Montessori Anaokulu’na başta Burcu Hanım olmak üzere tüm eğitimcilerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

B.A.

Kurumun ilk yılı olmasına rağmen beklentilerimizin üstünde bir eğitim anlayışına sahip. Günümüzde klasikleşen anaokulu=bakım evi anlayışına karşılar. Öğretmenler çok güleryüzlü ve alanında uzman. Fiyatı da erken kayıt dönemlerinde ortalamanın altında. Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu gönderebileceğiniz bir okul. Konumu da ulaşımı da kolay. Tavsiye ederim. 🙂

G.D.

Yeni açılan bir okul olmasına rağmen kızımın kaydını yaptırdığım, sadece bir odadan ibaret olmayan okul. kızımın enerjisini atabileceği çok fonksiyonlu bahçesinin olması, hayvan sevgisini perçinlemeleri, en önemlisi kızıma bir bebek gibi değil kendi öz bakımını yapabilen bir birey olarak yetiştirmeleri, bunu yaparken de yoğun ve samimi sevgiyle donatmaları doğru tercih yaptığımızı gösterdi. Tüm bunların yanında ücret olarak fiyat performans okulu olması bizi inanılmaz rahatlattı. İyiki hayatımıza dokundun Bilge Montessori ailesi:)

B.G.

Okulun ilk yılı olmasına rağmen bence amatörlüklerini kısa sürede atlatıp, birçok eski okuldan daha iyi bir performans gösterdiler. Diğer okullara nazaran öğrencilere ticari bir gözle bakmak yerine bir nevi anne-abla gibi davranıyorlar. Başta okulun sahibi Burcu öğretmen ve psikolojik danışman öğretmenimiz olmak üzere tüm öğretmenler cana yakın ve alanlarında yetkinler. Okulun ve malzemelerin yeni ve temiz olması büyük bir avantaj. Yemekler bir abla tarafından günlük ve doğal yapılmakta. Okulun bahçesindeki kümes hayvanları ve sevimli köpek “Sky” çocuklara hayvan sevgisini yaşatmaktadır. Büyük kızımın yaşadığı acı anaokulu tecrübelerinden sonra bir veli olarak küçük kızımı gözüm arkada kalmadan güvenle Bilge Anaokuluna teslim ediyorum. Herşey için çok teşekkürler. Koşuyolu civarında uygun fiyatlı ve güvenilir bir kreş arayanlar için bir veli olarak kesinlikle öneririm. Olumsuz yanı tecrübesizlikleriydi. Ama ilk yılda bunu çabuk atlattıklarını gördük. Önümüzdeki yıldan itibaren daha oturmuş bir okul olacaklarına inanıyorum.

Ç.Y.

Yaşadığımız olumsuz okul deneyimlerinden sonra gercekligine inanamadığım anaokulu ötesi yer. Ilk ziyaretimizde ogrencilerin ogretmenleriyle olan iliskisini gördüğümüzde işte burası dedik ve başladık. Okuldaki herşey montessori modeline uygun dizayn edilmis. Fiziki sartlari standardin cok uzerinde ve en onemlisi engelli ogrenciler de merdiven asansörü mevcut. Cocugunuzun okula kosarak gitmesini istiyorsaniz mutlaka ziyaret etmelisiniz.

N.Ö.

Benim için en önemli şey çocuğumun mutluluğu. Çünkü inanıyorumki eğitim de öğretim de.. herşeyin başı sevgi..! Oğlumla başladığımız okul serüvenimizin henüz ilk başında böyle sevgi dolu bir eğitim kadrosuyla başlamamız bizim en büyük şansımız. Eğitim sistemleri ve veliyle iletişimleri gayet başarılı. Sizin tercihleriniz ve fikirleriniz doğrultusunda yürüyen bir sistemleri var. Kamera sistemiyle 7/24 izlem yapılma şansı olursa annelerin tüm merakı diner 🙂

S.A.

Yeni açılan bir okul fakat gayet deneyimli çalışanlara sahip. Her şey yepyeni ve çok özenliler. Oyun grubuyla başladık devam da edicez inşallah. Konumu mükemmel her öneriye açıklar okula gidince vazgeçmiceksiniz zaten:)

T.A.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]